Aeotec MultiSensor 7

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28.13

84.39 (sis.km)

Aeotec Multiandur 7 on mitmekülgne Z-Wave andur.

Seade mõõdab:

 • Temperatuuri
 • Vibratsiooni
 • Valgustugevust
 • Õhuniiskust
 • UV kiirgust
 • Liikumist

2 laos (saab järeltellida)

Tootekood: ZWA024 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Kaal  0,135 kg
Mõõtmed  4,5 × 4,5 × 4 cm
Mõõdetav temperatuuri vahemik  -10°C ja 50°C
Maksimaalne liikumise tuvastamise ulatus  12 meetrit
Valgusandur mõõdab  0 kuni 30 000 luksi
Mõõdetav niiskuse vahemik  20% RH kuni 90% RH
Kasutab Z-Wave Plus koos Gen7 ja 700-seeria traadita tehnoloogiaga  Jah
S2 turvae krüpteerimine  Jah
Aku kasutusiga  ~3 aastat, kasutades 2x CR123A patareid  (pakendis on 2 patareid)
Võimendusfunktsioon USB toitel olles  jah

 

Aeotec MultiSensor 7 liikumisandur manual ENG

Aeotec MultiSensor 7 liikumisandur – Liikumise turvalisuse ja kohalolu jälgimiseks. Aeotec MultiSensor 7 liikumisandur on täiuslik mitte ainult intelligentse turvasüsteemi jaoks. 12 meetri ulatuse ja 120° vaateväljaga salvestab MultiSensor 7 liikumisandmeid, mida saab kasutada alates turvalisusest kuni kütte juhtimiseni ja energiasäästmiseni. Teadmine, kas tuba on hõivatud või koridorit kasutatakse, on võimas andmepunkt – MultiSensor 7 muudab teie kodu automatiseerimissüsteemi võimsamaks ja nutikamaks.

Temperatuuriandur

Alates mootoriga kardinatest ja akendest kuni ventilaatorite ja termostaatideni on palju viise, kuidas saate Z-Wave’i kasutada ruumi temperatuuri täiuslikuks hoidmiseks. MultiSensor 7 pakub selleks vajalikku intelligentsust. Iga anduri sees on samm-temperatuuriandur, mis suudab täpselt mõõta vahemikus -10~50°C (14 kuni 122°F) ning edastada temperatuurimuutused tagasi nutika koduvärava.

Valgusandur

Automaatne valgustus on ainult niivõrd nutikas kui selle süsteem, mis seda juhib. MultiSensor 7 reaalajas digitaalne valgusandur mõõdab valguse taset ruumis, võimaldades teie kodu juhtimissüsteemil hoida selle meeleolu intelligentsemalt. Alates kardinate avamisest ja sulgemisest kuni valguste seadistamiseni täiuslikule tasemele nii päeval kui öösel, on MultiSensor 7 nutikate valgustusfunktsioonide alus.

Niiskusandur

Ruumid nagu vannitoad ja köögid võivad olla liiga niisked, samas kui mõned keskkonnad ei ole sageli piisavalt niisked. MultiSensor 7 võimaldab niiskuse jälgimist vahemikus 0% kuni 100%, võimaldades ventilaatorite, mootoriga akende, õhukuivatite ja niisutite intelligentset automatiseerimist. MultiSensor 7 jälgib teie kodu sellisel infiniitsel tasemel, et teie koduhaldussüsteem saaks teie keskkonna tõeliselt täiuslikuks muuta.

Vibratsioonandur

See mõõdab keskkonda, kus see asub, ja mõõdab ennast. MultiSensor 7 sisaldab seismilist andurit, mis suudab tuvastada ja teatada sündmuspõhistest vibratsioonidest. Neid väikeseid muutusi saab kasutada MultiSensor 7 kaitseks – see teab, kas häkkija mõjutab seda või kui andur on paigalduskohast juhuslikult liikunud. See võib ka salvestada peeneid seismilisi tegevusi teie kodus.

UV-kiirguse andur

Keskkonna täiuslikuks haldamiseks tuleb seda täiuslikult mõista. MultiSensor 7 mõõdab täpselt ultraviolettkiirgust, seda tüüpi valgust, mis põhjustab mööbli pleekimist kuni silmakahjustusteni. Mõõdetuna koos Maailma Terviseorganisatsiooni UV indeksiga mõõdab MultiSensor 7 ruumi UV-taset, et keskkonda saaks haldada kardinate, varjude ja valgustuse kaudu ning et saaks teha tervise- ja vara soovitusi.

Täiuslik toide

Täiuslik aku kasutusiga sobib igasse paigaldusse. Kõikide nende aegade jaoks saab MultiSensor 7 töötada põhivooluvõrgus. Lihtsalt ühendage see oma koduse elektrivõrguga, kasutades kaasasolevat USB-kaablit, ja MultiSensor 7 saab töötada täiustatud režiimis, pakkudes temperatuuri, niiskuse ja valguslugusid reaalajas.

 • Z-Wave MultiSensor koos 6 integreeritud anduriga (liikumine, temperatuur, valgus, niiskus, vibratsioon ja UV)
 • Ehitatud Z-Wave 700 seeriaga – suurem leviala, tõhusam ja parem jõudlus võrreldes varasemate põlvkondade seeriatega
 • Juhtmevaba tehnoloogia: Z-Wave Plus V2
 • SmartStart võimalus
 • S2 turvae krüpteerimine USB-kaabli või akutoide (kuni 2 aastat aku kasutusiga) Andmeedastus juhtkeskusesse reaalajas ja optimeeritud anduritehnoloogia võrreldes eelkäija Aeotec MultiSensor 6-ga

Z-Wave Plus™ V2 on uus tase Z-Wave sertifitseerimises ja on välja töötatud tarbijate abistamiseks nende toodete tuvastamisel, mis kasutavad “GEN7” Z-Wave riistvaraplatformi (tuntud ka kui 700-seeria või 7. põlvkonna Z-Wave kiibid). Z-Wave Plus™ V2 sertifitseeritud tooted sisaldavad mitmeid eeliseid, mis suurendavad kasutajamugavust ja võimaldavad Z-Wave lahenduste veelgi kiiremat ja lihtsamat paigaldamist ning seadistamist.

Alates esimese Z-Wave toote sertifitseerimisest aastal 2004 on Z-Wave kujunenud turuliidriks interoperatiivsete nutikate seadmete valdkonnas kodu võrgustamisel. Uue Z-Wave 700-seeriaga tutvustamisel laienes Z-Wave ökosüsteem uute võimalustega – nagu suurenenud leviala, pikem aku kasutusiga, õhu kaudu uuendused (OTA) ja täiendavad raadiosageduskanalid.

Siiski on tooted, millel on Z-Wave Plus™ V2, täielikult tagasiühilduvad olemasolevate Z-Wave toodetega!

Tarbijatele, koduomanikele, integraatoritele ja teenusepakkujatele pakuvad Z-Wave Plus™ V2 parandused ja märkimisväärsed eelised, lühemate ja lihtsamate paigalduste, ulatuslikumate seadme-profiilide, parendatud ise-paranemise võimaluste ning pikema aku tööea osas.

Sulle võib meeldida ka…