KKK

Millise tootega saan magamistoa täielikult pimendavaks?

Kõige suurema pimenduse effekti annab kassettruloo, kuna kangas jookseb liistude vahel, mille tulemusena saavutatakse täielikult pimendav tuba.

Kui suur on materjalide erinevus pimendava, poolpimendava ja peegeldava kangaga?

 1. Poolpimendavad materjalid on erineva valguse läbilaskvusega. Kõik poolpimendavad materjalid lasevad valgust läbi aga samas inimest läbi kardina näha ei ole.
 2. Peegeldav poolpimendava materjali eelis on päikese valguse tagasi peegeldus (üldjuhul välimene pool kangast hõbedase pinnaga). Kui on probleeme päikesest tekitatud ruumi kuumusega siis võiks kasutada valgust peegeldavaid materjale.
 3. Pimendavad materjalid on enam jaolt pvc materjalid, mis on 100% läbi paistmatud. Üldjuhul kasutatakse antud materjale magamistubades, et saaks kauem magada.
 4. Peegeldav pimendavate materjalide eeliseks on valguse mitte läbilaskvus ja kuumuse tagasi hoidmine.

Miks teha materjalide tutvustust objektil kui saab ka salongis tutvuda?

Kardinate materjalidega saab tutvuda täna nii salongides või siis tuleb kohale esidaja.

Miks eelistada esindajat kohale kutsuda?

 1. Kodune valgus on üldjuhul soe valgus vastupidiselt salongi valgusega. Seega materjal, mis tundus salongis ideaalset sobiv, ei pruugi kodus üldse sobida. Kui vaadelda kodus materjale siis tulemus on palju effektiivsem, kuna materjale saab sobitada Teie interjööriga lihtsamalt ja tulemus tuleb ideaalsem.
 2. Üldjuhul salongi minnes ei teata, milliste mõõtudega oleks vaja tellida toode ja kuidas mõõte üldse võtta. Seega kui esidaja on kohapeal siis saab mõõta üle töömõõdud ning anda tehnilist infot. Näiteks: kassettruloo puhul oleks hea teada, kas kassett jääb segama akna avamist või mitte.

Kus saab toodete materjalidega tutvuda?

Materjalidega tutuvmise võimalused on järgnevad:

 1. Külastada kodulehel sobivat toodet ning saab ülevaate pakutavadest materjalidest
 2. Materjalidega tuleme Teie juurde kohale.
 3. Saadame postiga Teile materjalide näidised.

Kuidas käib kodulehelt www.ekardinad.ee kardinate tellimine?

Kodulehelt www.ekardinad.ee kardinate tellimine:

 1. Pakkumine – Sobiva tooniga tooted saata info@ekardinad.ee maili peale ning lisada mõõdud juurde. Meie saadame Teile pakkumise.
 2. Kui pakkumine sobib siis saame kokku leppida kohale tuleku aja või kui kohtumist ei soovi siis saame veel ükshaaval pakkumisel olevad tooted ja materjalid üle käia. Kohale tulemisel teeme Teile materjalide tutvustuse, anname konsultatsiooni ning võtame sobivad töömõõdud.
 3. Tellimine ja tasumine: enne toodete tellimist saadame Teile ettemaksu-arve alates 50% , kui ei ole teisiti kokku lepitud. Peale ettemaksu laekumist lähevad tooted töösse. Kardinate valmimisel võtame Teiega ühendust, et kokku leppida paigalduse aeg. Kui paigaldust ei ole soovinud siis teatame Teile toodete valmimisest ning tarnmisest.
 4. Teise osa 50% tasumine toimub kauba üleandmisel või peale toodete paigaldust.