KKK

Materjalidega tutuvmise võimalused on järgnevad:

  1. Külastada kodulehel sobivat toodet ning saab ülevaate pakutavadest materjalidest
  2. Materjalidega tuleme Teie juurde kohale.
  3. Saadame postiga Teile materjalide näidised.

Miks eelistada esindajat kohale kutsuda?

  1. Kodune valgus on üldjuhul soe valgus vastupidiselt salongi valgusega. Seega materjal, mis tundus salongis ideaalset sobiv, ei pruugi kodus üldse sobida. Kui vaadelda kodus materjale siis tulemus on palju effektiivsem, kuna materjale saab sobitada Teie interjööriga lihtsamalt ja tulemus tuleb ideaalsem.
  2. Üldjuhul salongi minnes ei teata, milliste mõõtudega oleks vaja tellida toode ja kuidas mõõte üldse võtta. Seega kui esidaja on kohapeal siis saab mõõta üle töömõõdud ning anda tehnilist infot. Näiteks: kassettruloo puhul oleks hea teada, kas kassett jääb segama akna avamist või mitte.
  1. Poolpimendavad materjalid on erineva valguse läbilaskvusega. Kõik poolpimendavad materjalid lasevad valgust läbi aga samas inimest läbi kardina näha ei ole.
  2. Peegeldav poolpimendava materjali eelis on päikese valguse tagasi peegeldus (üldjuhul välimene pool kangast hõbedase pinnaga). Kui on probleeme päikesest tekitatud ruumi kuumusega siis võiks kasutada valgust peegeldavaid materjale.
  3. Pimendavad materjalid on enam jaolt pvc materjalid, mis on 100% läbi paistmatud. Üldjuhul kasutatakse antud materjale magamistubades, et saaks kauem magada.
  4. Peegeldav pimendavate materjalide eeliseks on valguse mitte läbilaskvus ja kuumuse tagasi hoidmine.

Kõige suurema pimenduse effekti annab kassettruloo, kuna kangas jookseb liistude vahel, mille tulemusena saavutatakse täielikult pimendav tuba.